Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím dochutit grilované kuře?

Koupili jsme si grilované kuře, půlku jsme snědli, zbytek jsme si schovali do lednice. Teď ho chceme dojíst. Ale jen tak ohřáté v troubě nebo mikrovlnce už chutná dost fádně. Čím ho dochutit, nejlépe něčím kupovaným?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když chci ohřát kuře, pečené nebo grilované, tak ho zabalím do alobalu a ohřeju v troubě. Klíčem k… poslední
Hanyse.k 17.07.2021 12:03
Hanyse.k

Když chci ohřát kuře, pečené nebo grilované, tak ho zabalím do alobalu a ohřeju v troubě.

Klíčem k chutnému znovu ohřátému kuřeti je nenechat maso vyschnout. Jednotlivé porce proto těsně před ohříváním zabalte do staniolu a vložte je do trouby vyhřáté na 230 stupňů asi na 20 minut. Pozor, abyste maso nevysušili. Některé části, obzvlášť prsa, by pak mohly být tvrdé.

Více na https://recepty.blesk.cz/clanek/vareni/3357/5-tipu-jak-ohrat-zbytky-jidla-aby-pecene-kure-i-bramborova-kase-chutnaly-jako-cerstve.html?utm_source=recepty.blesk.cz&utm_medium=copy

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru