Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita strojků a rámečků ABB Swing a Swing L.

Zdravím znalé elektrikáře. Prosím poraďte.
Vybíráme nějaké elektrokomponenty. Konkrétně ABB řadu swing. Mají tam řadu Swing a řadu Swing L.

Nevíte někdo, jestli to bude kompatibilní? Např trojrámeček mají pouze swing, ale přepínač řazení 6 mají Swing L. Bude to k ostatním vypínačům do trojrámečku pasovat?

Díky moc.

Myslím, že na toto téma měli dvoustránkové pojednání ve svém katalogu, kde popisovali jak je to s kompatibilitou tam i zpět. Pokud si to teda nepletu s legrandem (a jinými produkty). Katalog o mohutnosti několika set stran se dá normálně stáhnout na stránkách ABB (myslím, že je to tento https://nizke-napeti.cz.abb.com/files/document/18499/files/Katalog_Domovni_elektroinstalacni_material.pdf ).