Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální spínač zásuvky

Zdravím. Sháním digitální spínač do zásuvky. Bohužel s popisu na různých e-shopech se nemohu dočíst, zda je schopen spínat a vypínat neustále celých 24 hodin v cyklu 15 minut zapnuto, 15 minut vypnuto. Jde mi o spínání v čase menším jak jedna hodina. A to neustále celých 24 hodin. Poradí někdo? Něco jako je tohle programovatelny-digitalni-casovac-schuko-3600w-max-156-programu-maclean-energy-mce30 nebo tohle fkef20-spinaci-zasuvka-tydenni-digitalni

Mě přijde, že na to by byl lepší nějaký intervalový spínač (cyklovač). Zvlášť jestli neni potřeba spínat v reálném čase. Kdysi jsem kupoval časové relé na zpoždění a mělo několik funkcí včetně cyklování (já potřeboval opožděné vypnutí). Ale nějak to nemůžu najít, byla to malá krabička ze které vedlo několik drátů, která se vešla pod vypínač. Možná toto https://www.gme.cz/multifunkcni-rele-smr-b-230
Vzpomínám si, že bylo i něco levnějšího, ale to bylo jen na odporovou zátěž.

Jinak na 15 minut se hodí klasická mechanická spínací zásuvka ( https://www.gme.cz/casovy-spinac-mechanicky-denni-24-h-interval-15-min-vypinac-ctvercovy-dt06 ), stojí stovku nejvejš dvě a kolíčky má 4 na hodinu, takže právě po 15 minutách.