Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení reproduktorů autorádia

Zdravím,
potřeboval bych poradit jak zapojit reproduktory k rádiu - potřeboval bych vědět, který kabel(jaká barva) je od jakého reproduktoru.
Nějak jsem to propojil, ale rádio hraje špatně - mám to nejspíš přepolované. Věděl by někdo jak to zjistit? Už jsem takhle auto koupil - s ustřiženým konektorem.
Fotka kabelů:
TVFF
URG3

Tak bohužel i když jsem zapojil kabely správně tak rádio hrálo blbě. Takže tím to nebylo.
Nejspíš to bude rádiem, vyměnil jsem ho za jiné a to hraje úplně jinak... Krásně!
Akorát je mi ho líto, je to pěkné 2DIN, nějaký android čínský, ale funguje dobře, rychle, má spoustu funkcí, ale ten zvuk je hrůza. Jen mě tak napadlo, nemůže to být slabým kabelem od rádia? Má totiž jiný konektor než to rádio za které jsem to vyměnil. Ale už od pohledu to android rádio má takové "zvonkové" dráty, úplně tenké, ocelové. A to rádio za které jsem to vyměnil má dráty krásně silné a měděné. Nebo je to spíš nějakým slabým zdrojem v tom čínském rádiu?

Napíši to takhle: hraji kvalitně autorádia co kdysi stáli i 12ti, a víc. To dnešní autoradia nejsou za ty love ani schopné kvalitně hrát.
Viz značka Blaupunkt. Starý Blapunkt (ještě kodovaný kartou) co mám v autě hraje opravdu nádherně, steně tak víc jak desel let starý Kenwood kdc 4080r.