Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jawa 50/21 nestartuje, ale kope do výfuku.

Zdravím,

Potřeboval bych poradit, protože už vážně nevím co dál. Fichtla jsem před měsícem dělal GO motoru. Všechno OK vyměnil jsem klikovku, spojku, přetěsňoval jsem i motor a pincek pak jezdil. Ale potom co jezdil asi tak 3 dny z ničeho nic přestal jezdit a nechtěl nastartovat. Když chci nastartovat tak mi z výfuku kope a hulí z nej, ale když ho zkusim roztlacit tak kope hrozně moc, ale nechytne. Zkoušel jsem vše.. předstih, odtrh vyčistit karbec, dát jiné svíčky i novou svíčku jsem dal. A furt jen kope do výfuku a z výfuku jde kouř, ale nechytne. Mohl by mi zde někdo poradit ? Benzín tam jde..

No už je to víc jak půl století kdy jsem se hodně hrabal do motorek.A v podstatě už si toho moc nepamatuji,ale pokud tazatel tvrdí že seřízení je Ok,tak bych se zaměřil na kondík.Může být proražena pak si zapalování dělá co chce.