Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyřešit příjem TV

Zdravím všechny,
máme na baráku velmi špatný příjem TV (DVB-T). Jede s bídou pár programů. Nejhorší je na tom to, že když jdu s anténou na střechu, nejede nic, jdu dolů, opřu anténu před barákem o rybíz, a jede. Jsme ze všech stran mezi kopci, tak že asi nechytnem nic, teď tam máme jakési staré síto.

Neexistuje nějaká anténa so takových lokalit?

Zeptám se, kdybych koupil satelit, je možné ho přes jednu kartu provozovat na dvou TV? Nechci plati dva poplatky Skylinku.
Díky za radu.

Také jsem měl před časem problém s příjmem signálu koupil jsem na radu anténáře tuto anténu a je vše v pořádku.
https://www.okay.cz/emos-em-27lte-tv-antena-0-200-km-pasivni-venkovni/
Musel jsem chlíli hledat místo a směr, kde byl signám nejlepší. Mě stačilo bez zesilovače
Když nepomůže samotná antena, tak je potřeba přidat ještě zesilovač.
Doporučoval mi případně: https://eshop.sapro.cz/?cls=stoitem&stiid=306875
a ještě napájecí zdroj pro zesilovač, ten ale nejspíše máte již u stávajícího síta.

Vím, že se člověku obvykle nechce říkat, kde bydlí, ale je to docela podstatná informace pro určení nejbližšího vysílače, případně převaděče - vč. polarizace.
"jakési staré síto" toho moc neřekne, i síta mohou mít potlačeny některé kanály nebo pásma.
Součástí síta může být vyloženě kanálový filtr/propust, který znemožní přijímat to, co potřebujete - a stačilo by ho jen odebrat.
Nebo naopak - máte v blízkosti LTE vysílač a ten vám zahlcuje vstup.

Uz ani ja, neviem ako to maju.
Prave som zapol ich aplikaciu v lg tv, stale mi to funguje a neplatim nic. 19 programov, ct1,2,3,24, retro,noe,nasa, nejake regionalne a best je kocici kavarna.
Dokonca funguje aj archiv v nejakej obmedzenej podobe.