Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující plynový sporák

Dobrý den, přestěhovali jsme se do nového bytu, když jsme zkoušeli sporák, tak v pořádku šel. Poté jsem čistila sporák a najednou sporák nejde. Plyn evidentně jede, ale plamen se neudrží, hned to přestane, když přestanu držet knoflík. Nestalo se někomu něco podobného? Už si nevíme rady. Zkoušeli jsme sporák i sušit, ale nic. Děkuji za odpověď.

Jaký je to typ značka, fotky míst čištění?
Hledal bych problém mezi tělesem hořáku a ventilem kterým zapínáš hořák.
Měl by tam být regulační prvek pro jednotlivé hořáky nebo jeden regulační prvek pro všechny hořáky.

Jen teorie bez znalosti značky sporáku.