Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber lepidla na dlazbu

Zdravim,
potrebuju poradit s vyberem lepidla na dlazbu. Mame vybranou dlazbu do kancelare cca. 35 m^2 a planujeme pokladku. Dlazba se bude lepit na brouseny beton. Brousil jsem jej protoze na nem byly zbytky lepidla. Jedna se o stary barak u cesty a jsou tam docela otresy a navic na krajich mistnosti bude treba lepidlem vyrovnat kraje, ale zadna hruza to neni, rekneme 5 mm. Jake lepidlo doporucujete? Staci "bezne" nebo radeji flexibilni?
Diky
Mira

Pokud podlaha někde nepraská (nejsou v ní trhliny v důsledku např. sedání základů apod.), nebude tam podlahové topení, stačí běžné lepidlo. Ale jestli máte pochybnosti, klidně dejte flexibilní, na 35m2 bude rozdíl v řádu stokorun. Důležitější je z broušeného betonu důkladně vysát prach, event. lehce napenetrovat.