Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balkonove žaluzie

Dobry den. Chtel bych si na balkon umistit bambusové nebo jiné zaluzie. K tomu je treba privrat hacky do balkonu souseda nade mnou. Je treba na to zadat povoleni spolecenstvi vlastniku?

Na navŕtanie dierok pre háčiky nepotrebuješ žiadne povolenie. Nie je to nejaký zásah do konštrukcie, pokiaľ tie žaluzie tam len zavesíš, nie je to trvale prichytené.
To by si si potom nemohol navŕtať ani diery pre háčiky na prádelné šnúry, alebo visiace kvetináče.