Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč z klimatizace neodtéká voda?

Dobrý den,

Při běhu z klimatizace odkapává voda. Na toto místo jsem dal relativně velkou plastovou nádobu. A když běžela několik hodin, bylo nutné nádobu alespoň 1 vylít, aby nepřetekla.

Avšak, tento rok z klimatizace začne odkapávat voda až asi po 2 hodinách. Jako, klimatizace jako taková plní svůj účel, ale ta odkapávající voda je mně vážně záhadou.

Je to, prosím Vás, problém?

Děkuji

PS. Nevím, co je to přesně za model, ale když jsem zadal číslo ovladače, našlo to tento manuál. Zde jsou uvedeny i různé problémy, které můžou nastat, ale nic s odkapávající vodou.

Tá tvoja klíma podporuje módy podľa DO? Ak áno - tak si preštuduj ten návod (ak nevieš, tak si prelož) - pretože v DRY MOD: "Pri výbere suchého režimu pracuje klimatizácia pri nízkych otáčkach v suchom režime. Indikátor suchého režimu na vnútornej jednotke je zapnutý (Tento indikátor nie je k dispozícii pre niektoré
modely). V suchom režime nie je možné nastaviť rýchlosť ventilátora. Stlačte tlačidlo "SWING" na nastavenie uhla fúkania ventilátora."

Z klimatizace odkapava voda. Pochopil som to tak, ze odkapava z miesta odkial by nemala? Odkapava z vnutornej jednotky? Ci vonkajsej? Odkapava z odvodnej trubky? Prve je zle - upchaty odvod, druhe je normalny stav (ak odkapava odtial odkial ma) pri chladeni resp. nastaveni klimy na fkc odvhlcovanie . . .