Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Odebrání řidičáku za rychlost

Dobrý den,
dnes mě nachytali policajti na zbytkáč. Šel jsem i na krev. Samozřejmě nechci svému oklí říct pravdu. Poradíte mi, co mám říct okolí, abych nemusel přiznat chlast?

Třeba že jsem v obci letěl kilem?

Tohle je kutilská poradna. (Kurt)

Klidně to přiznej, že jsi prostě blbec a neměl jsi večer tolik pít a pak hned jezdit. Ono se to stejně časem provalí, stačí jedna známá, co má známou a ta má známou na úřadě. A pak budeš ještě za lháře, kterému se nedá nic věřit.
Proč je dotaz v kutilské poradně netuším.