Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv anténa v kempu

Zdravím.
Asi se budu ptát jako debil, ale teď na nějakou dobu bydlím v kempu a jediným spojením se světem je můj mobil.
Potřebuji rozchodit tv. Tv mám, Anténu mám. ČT programy chytám i na kus drátu. Ostatní jen naladim a pak mi to ohlasi, že není signál. Anténu mám všesměrový disk. Mám podezření, že tady v kempu můžu mít problém s polarizaci. Jen nevím jak se o tom přesvědčit.
Problém je v kempu Cvrčovice u Pohořelic. Místní taky nevi a jen hádají.
Jaké vysílače chytat? Na východě je na obzoru kopecek s čárkou svislé. Že by to byl vysílač Brno Hády? Místní tvrdí, že z toho nejde chytit nic. Že prý mám hledat Mikulov. Já neznám směr ani polarizaci. kompas mám v mobilu. Dokázal by mi někdo poradit úhel, kam otočit anténu a polarizaci?
Děkuji za pomoc
Nemám tu mapu ani seznam vysílačů a kanálu.
Mám mobil, a šroubovák

Problem bude nejspis LTE BTS 800m daleko na nejakym baraku v Lodenicke ulici. Pseudoantena s brutalne ziskovym predzesilovacem tam vyrobi takovy mnozstvi intemodulacnich produktu, ze v tom nejaky uzitecny signal uplne zanikne. IMHO jakakoliv smerova antena BEZ PREDZESILOVACE bude fungovat dobre.

Zdravím.
Problém trvá. Zkoušel jsem už 4 antenu. Ochytřen informacemi z tohoto vlákna, zašel jsem do obchodu Omko a koupil na doporučení prodavače ( je rybář a kemp u splavu zná ) jsem koupil jakousi slovinskou yagi bez zesilovače, akle s filtrem pro potlačení LTE. Také 5 m venkovního kabelu, u něhož jsem si nechal od profíka nasadit konektory. Nahoře šroubovací vodotěsný. Dole šroubovací + redukce do TV.
Výsledek je o něco lepší, ale při přepínání programů se občas stále objeví, že není signál. Pak musím TV vypnout a znovu zapnout, a zkoušet dál.
TV je nová, taková samohrajka, koupená v Datartu. Typ si nepamatuji. Je to kombinace přehrávače s TV. Možná tohle: https://www.datart.cz/dvd-prehravac-gogen-pdx-1043-su-dvbt2-cerny.html
Vůbec to neznám. jen jsem měl pocit, že Gogen není špatná značka.

Tu antenu si taky nepamatuji. Ted jsem na otočku přijel domů a píšu z paměti. Vypadala nějak takhle podle obrázku. https://www.omko.cz/antena-emme-esse-40xwl-lte-free-21-60k-zisk-10-14db/

Zajímavě je, že ať anténu natočím na kteroukoli stranu, je signál skoro stejný.

Začínám mít podezření, že blbne ta TV. To zjistím, až tam odvezu jinou.