Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s lustrom

Pred pár dňami som večer zapol svetlo vo verande a po pár minútach som si všimol, že trochu bliklo svetlo a vzápätí sa vyplo. Myslel som, že praskla žiarovka, ale vymenil som obe žiarovky a nič. Skusil som rozmontovať oba vypínače, ale nebol žiadny vyditeľný problém... Tak ma nappadli ppoistky, ale ani v nich nebol problém....

Dobrý den odkud jste jsem z polabí a není problém zjistit problém ,rychlejší než složitě popisovat je najít řešení . jDoporučuji vrátit zpět původní světlo ,případně žárovku v objímce ,ať vyloučíte vadu nového světelného zdroje