Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Imbusové šrouby - kde v Praze sehnat?

Zdravím všechny kutili,
měl bych na vás otázku, kde v Praze sehnat imbusové šrouby s válcovou hlavou o velikostech M3x12, M3x16 a M3x20?
Na netu se dají najít, ale je to pár korun a doprava násobně dražší než šroubky.
Hobby markety takto malou velikost nemají

Děkuji za pomoc

Změna předmětu, původně: Imbusové šrouby (host)

Existuje ještě ta prodejna na Petrském náměstí? - tam mívali všechno, ale co máme prodejnu spojovacího materiálu ve městě (koukám do ceníku, imbusy mají nejen M3 ale i M2), tak jsem tam nebyl. Modelářství pecka je jen kousek, teda pokud myslíme na stejnou prodejnu a pokud se to nepřestěhovalo (v těch místech jsem nebyl možná 20 let).
Šrouby a matky M3 se dřív sháněly blbě (v jakémkoliv provedení), měly to právě jen modelářství, železářství začínaly od čtyřky, ale dneska jsem měl za to, že je to lepší.

Kdybyste neuspěl, zkuste Jasanského http://www.sroubky.cz/sortiment/imbusy-pozinkovane/ objednat si to na prodejnu, cesta do Říčan (předměstí Prahy) určitě nevyjde na majlant (vlakem s tramvajenkou zaplatíte jen jednu zastávku což je 15 korun (12 korunová jízdenka tam neplatí), autobusem z jihu prahy (hlavně háje) jedno pásmo (tj. 12 korun pokud ten autobus neobjíždí okolní vesnice)) a ještě si můžete udělat výlet (jet do Říčan jen na otočku by byla škoda).