Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna varné desky

Zdravíčko odešla nám sklokeramická deska v kuchyni chci se zeptat jak se mění.? Je tam Jakoby přilepená zespodu je trouba..stačí nějak vypáčit nahoru nebo musím vytáhnout troubu ? Děkuji za info

Existujú dva druhy, samonosná, samostajci šporhlet so vstavanou rúrou alebo extra varná doska s rúrou v ráme zabudované v linke v rovine dosky a spodných skriniek.

Sety, doska + rúra.

Normálne sa dá varná doska vylupnúť, vypáčiť z lôžka z prednej časti, vykolopením, sedí iba voľne položená v tesniacej gume bez spodného istenia metalickými úchytmi.

Záleží od-toho ktorého individuálneho výrobcu, aby sa pri neodbornej preprave, prekotením utopených kontajnerov na morskom dne, čínska doska svojvoľne nevysadila, neodpávala morskými prúdmi do šíreho oceánu.

Daj sem typuš, edíciu, sortu, výrobcu, svojho šporhelta.

U naší desky jsou zespoda takové příchytky, které desku přitahují k pracovní desce linky.
Jsou na nich obyč šrouby na šroubovák.
Nejsou vcelku potřeva, ale ta možnost tu je.
Jinak deska drží jak přilepná i když je na spodní straně jen pěnová guma. Chce to postupně opatrně tlačit zespodu ze všech stran až se to hne.
Jestli tam nějaký dobrodruh dal silikon, tak opatrně oříznout dokola.