Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utěsnění kapající vody ve spoji

Dobrý den,
mám ve studní jednotku Grundfos PM2. Je to propojené coulovou plastovou trubkou. U té jednotky mi to ve spoji prokapává. Nechce se me to rozdělávat, protože je to naprosto příšerná práce. Je tam málo místa.
Neexistuje něco, co by ten spoj utěsnilo z venku?
Zkoušel jsem to ovázat vulkanizační páskou, ale tlak to neudrží.
Díky

Klidne teflon, zejmena tady. Teflon nerad povoleni coz obcas vadi, ale tady je jenom redukce z plastu na zavit, takze ta se namontuje, utahne a z druhy strany se narazi trubka a separatne utahne. Zadnej stres. V zasade si to clovek muze namotovat na stole a ve studni jenom narazet plastovy trubky a dozapojit elektriku - ale kdyz jsou dost dlouhy kabely, tak se i to da mimo studnu.