Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahradní traktor

Zdravím Vás.
Najde se tu někdo, kdo má přehled?
Do jaké značky jít a jaký výbrat?
Zahrada 4200 m2.
Hydrostatická převodovka a aby měl výhoz jak do koše, tak boční.
cena do 60 000 kč

Znamy chtěl předminulý rok Stigu a pak to vzdal, prý měla problemy a prodavala se.
Moc jsem se tehdy o to nezajimal.

Ja mam husqvarnu.
Když se zadřelo ložisko u nože a měnili jsme, tak čina a přitom tam je ložisko, ktere vyrabime my a je v každe blbe pračce.
Ani jeden mertický šroubek. Když jsem jeden ztratil a chtěl koupit orginal tak 110 kč a šlo to protahnout M10 zavitkikem.