Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka nádobí candy cdi9p50 - chyba E3 (neohřívá)

Dobrý den. Celý den si lama hlavu s opravou myčky a sem z toho úplně jelen..Moc prosím potřeboval bych poradit s opravou myčky candy cdi9p50. Myčka jede jak má ale neohřívá se a nádobí je mastné a nemůžu si dovolit novou .. píše chybu E3.kdyby jste někdo věděl co s tím budu vám moc vděčný za každou radu.
děkuji
Michal

Změna předmětu, původně: Myčka nádobí candy cdi9p50 (host)

Možná nějaké to relátko. Rozdělej dveře a hledej co tam je poškozené. (součástky)

Tohle našel Google

Spotřebič nemůže vypustit vodu
z mycí vany.

Zkontrolujte, zda není zalomena
odtoková hadice, zda není
ucpaný sifon nebo zda nejsou
ucpané filtry. Pokud závada trvá,
kontaktujte autorizovaný servis.

Zdravím. Zkontrolujte, zda není přerušené topné těleso, nebo některá z jeho pojistek. Zkontrolujte, zda není spečený konektor a vypálený kontakt. Zkontrolujte, zda spíná relé topení na řídící jednotce. Zkontrolujte, zda to relé vůbec převádí. Dejte vědět, jak jste postoupil, vlákno sleduji. Pak pokročíme dále, jo?!