Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo jedlé pestovať na balkóne

ahoj,
nadpis snad hovori za vsetko, je tu akurat mensi zadrhel a to, ze tam slniecko moc nesvieti.
je to vlastne lodzia na prizemi, docela to tam tienia okolite stromy.
nejake tipy na nenarocne, tienomilne rastlinky?
dik

Mam v truhliku cibuli a pazitku na nat, moc se o ne nestaram a stejne rostou. Cibule je jakysi zbytek z normalni cibule z kramu, ktera zacala klicit, tak jsem do toho truhliku po nakrajeni cibule dal asi na palec tlusty zbytek s tema listama, zalil a ono to ze zoufalstvi zacalo rust. Roste uz asi 3. az 4. rokem.