Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rákos na balkon z panelu

Zdravím, přítelkyně si usmyslela, že by na balkon kde je zábradlí z panelu se dá rákos aby ten hnusnej panel nebyl vidět. Jenže ten rákos tam nedrží. Zkoušel sem to přidělat mamuten, vteřiňákem či oboustrannou lepící páskou ale po chvilce se to začne dolepovat. Napadlo mě to ještě provrtat vrtákem do betonu a přichytil to krátkými šroubky ale moc se mi do toho vrtat nechce. Nemáte nějaká jiná řešení či nápady? (partnerka je těhotná tak teď jí to rozmlouvat nechci jestli chápete :D )

Pokud nechceš vrtat tak dej dvě dlouhé latě po celé délce balkónu na rozepření o stěny a na latě přidělej rákos. Nebo můžeš použít něco jako závěsy na truhlíky, které zahákneš za horní hranu panelu a na tyto "háky" přišroubuješ horní lať nebo rovnou rám z latí na který přiděláš rákos. Kup si střešní latě někde ve stavebninách, které tě vyjdou nejlevněji.