Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalační krabice, jak udělat část víka průhledně?

Jedná se o instalační plastovou krabici s průchody, pro představu jich je plno tady: instalační krabice.

Pro elektrikáře, kterým teď vstávají vlasy hrůzou na hlavě říkám, že krabice se nepoužije pro el. instalaci, ale budou v ní malý el. hodiny s displejem. Takže je potřeba, aby na displej bylo vidět.

Jak v domácích podmínkách zařídit průhlednost, ale zachovat odolnost proti dešti? Tj. něco jako vyříznout otvor ve víku a zakrýt... čím a jak?

Jednoduše použít některou, která má víko na šroubky a nahradit ho plexisklem. Když už to tedy musí být instalatérská krabice a ne krabička s průzorem určená pro drobné konstrukce elektroniky s displejem, které se běžně prodávají.