Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svítilna Cree Q5 - potřebuji znát rozměry

Zdravím, měl bych dotaz. Nemáte někdo doma svítilnu CREE Q5 (Ultrafire) hojně prodávanou na čínských eshopech atd? Potřeboval bych změřit průměr oranžového kloboučku spínače (nevím zda je to průměr 12 či 14 mm) a také průměr čočky reflektoru (stačí odšroubovat objímku reflektoru, vyjmout a změřit vnější průměr plexi čočky). Chtěl bych to znát, zda půjde použít na ND pro dražší svítilnu. Díky.
Změna předmětu, původně: Svítilna Cree Q5 (host)

Zdravím, ano, to je ona, potřeboval bych vědět průměr stiskacího kloboučku, průměr plastové čočky (celkový, případně i jen vypouklé části). Vnitřní spínač by měl být tuším o průměru 17 mm(plastová vložka zevnitř zátky na baterku). Díky.