Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Před stěna na televizi

Dobry den chtěl bych si udělat s osb desek predstenu na televizi asi 2500x2200 mm ktera bude přidělana 3cm hranolkama k panelu a obložena imitaci kamene z betonu ,mužete mi poradit jestli to desky unesou tu vahu tech obkladu a jestli mužu na desky natahnout perlinku.děkuji.
před

No nevím, ale připadá mi to jako proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Proč neobložit přímo stěnu (panel) která to spolehlivě udrží? Kombinovat dřevo a obklad sice jde, ale koledujete si o větší složitost ( výztuž na desku, nutnost použití flex lepidla, problémy s nestejnou roztažností dřeva a obkladu při změně teploty nebo vhkosti a výroba roštu, jak píšete) a stabilita obkladu přesto bude problematická.

chci mit oskok od stěny abych schoval kabelaž od televize. Uvažoval jsem že na osb desky natahnu perlinku a pak teprve obklad. Rošt neni problem jen nevim jestli to vydrži.Uvažoval jsem i o sadrokartonu ale to by bylo pracnějši a měl bych větši obavu jestli to udrži.