Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nějak slepit prasklý "neslepitelný" plast?

Praskla nám nádobka v automatickém výrobníku ledu (součást lednice/mrazáku), prasklina celkem nepěkná přes 3 "kostky" - bohužel je to ten typ plast na kterém běžné lepidla nedrží. Epoxid se čistě sloupne, cokoliv jiného dopadne podobně. Existuje něco, co by tyto plasty dokázalo slepit? A ještě aby to i vydrželo -20°C (spíš cykly +5 ... -25) a vlhkost, a vydrželo dostatečně pevné dlouhodobě. Nebo bez šance a shánět náhradní díl? Samotný ten pitomý kus plastu (fakt jen plastový výlisek, nic víc) stojí přes 1400Kč, celý blok z výrobníku cca. 4000... ]:(

No zaklad je zjistit, co presne za plast to je, pak se da radit. Neco lepit jde, neco jde zase vcelku dobre svarovat(vzdycky mi to prislo jako hrozna magie, ale poridil jsem si pajku s horkym vzduchem, tycinky, kouknul na videa a po par pokusech jsem zjistil, ze to jde v pohode), neco nejde vubec.
A mozna by to slo vytisknout...