Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr digitálního osciloskopu

Hledám nějaký šlušně vybavený, stolní , digitální osciloskop který má displej s digitálním fosforem, vypínač na předním panelu, přívodní kabel vzadu, 2 kanály a HLAVNĚ ABY MĚL NASTAVENÍ VERTIKÁLU NA KAŽDÝ KANÁL SAMOSTATNĚ. Nechci osciloskop, kde se nastavení vertikálu přepíná mezi kanály. Výška osciloskopu max 150mm. Žádný takový osciloskop nemohu najít, nebo jsem blbě hledal. Cena do 13.000kč. Nemám zájem o značky OWON, VOLTCRAFT, HANTEK. Dík.

Tak si kup nějaký Keysight, ale nepočítej s cenovou do 13 tisíc. To, co jsi si tu vypsal, rozhodně nebude v té ceně.
Troufám si říct, že jsem pokročilý uživatel osciloskopu, ale pořád nechápu, že neuvádíš nejzákladnější parametry, které by měly rozhodovat při koupi - samplovací frekvence, šířka pásma, rozlišení ADC ... hlavně že chceš samostatnou vertikálu, což je jen a pouze o zvyku (prostě si jedním tlačítkem přepneš kanál).

PS. V práci jsme měli nějaký LeCroy (cenovka okolo 200 tisíc). Lepší stroj jsem zatím v rukách neměl.