Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gumoasfalt Den Braven(recenze, zkušenosti)

Jaké máte zkušenosti s gumoasfaltovou hydroizolcí na střechy od firmy Den Braven.Potreboval bych na garáži opravit lokální místa na asfaltových pásech.Napiste mi prosim své poznatky ať už kladné nebo záporné,jak dlouho vám oprava vydržela a mělo-li to vůbec smysl.Dekuji

Smysl to ma, pokud to neni velka plocha k oprave a predevsim pokud je jasne, kudy tece! Jestli je to popraskane hodne,muze tect i tam kde to neni videt, pak je lepsi dat pres to rovnou pas.
Jinak postup opravy je jednoduchy, silnou vrstvu gumoasfaltu, do ni vtlacit skelnou mrizku, po zaschnuti dalsi vrstvu gumoasfaltu a po vyzrani natrit Reflexolem. Posledni krok je naprosto nezbytny, jinak to za rok bude v puvodnim stavu.