Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotvení UD profilu

Dobrý den, mám otázečku ohledně ukotvení UD profilu k podlaze z OSB desek, která lehce pruží (1mm-2mm). Bojím se, aby o sebe UD a CD profily nevrzaly při chůzi podél hotové předstěny, nebo mi stěna ve spárách kvůli tomuto pohybu po čase nepopraskala. Přemýšlím o nějakém vhodném řešení. Napadlo mi, že bych postup obrátil. UD profil bych dal na strop a CD profil bych u podlahy chytl přímým závěsem? Měl by někdo nějaké vhodnější řešení, či radu? Děkuji za Váš čas

Na UD jsem vždy lepil takovou slabou pásku aby to nebylo přímo na zdi takže bych to nalepil určitě i tady...mimochodem jestli se ti podlaha houpe tak je dost možný že bude SDK ve spojích praskat