Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrická pila - jistič

Dobrý den, mám novou elektrickou pilu Levita 160 EP příkon 1600 W. Na domě mám dvě venkovní zásuvky se samostatným jističem Schrack B16/1. Po 20 - 30 vteřinách provozu spadne jistič. Prosím o názor nebo radu. Velmi děkuji.

Zkusil bych natáhnout prodlužovák (je-li třeba) z jiné zásuvky pod jiným jističem stejného typu. Pokud jistič vypadne, je závada v pile. Pokud nevypadne, je špatný zřejmě ten původní jistič. Není moc možností, co jiného by mohlo být po trase špatně. Dívám se do návodu té pily, je tam jištění 16A, takže pak holt reklamovat.