Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlaková myčka - pomoc při výběru

Dobrý den, vybírám novou takovou myčku, protože stará nevydržela delší provoz a plastová skříň se teplem zdeformovala a ozubený převod mezi motorem a nakloněnou deskou přestal plnit svoji funkci.
Jednalo se o tuto myčku. Oprava by byla nerentabilní, svou práci odvedla, a tak nyní hledám nějakou, která by neměla komutátorový motor a tedy převod, takže něco s asynchronním (indukčním) motorem. Nějak se pozornost stočila na značku Nilfisk, má někdo zkušenosti? Nejlevnější s ind.motorem např tato.
Cena max 8-10k.
Díky předem za zkušenosti / doporučení

Při výběru je nutno dáti si pozor v jaké záťěžové třídě myčka je.Pokud chcete jistotu tak třída 5.Ale vždy se informujte v manuálu.Výrobce je vcelku zavádějící.Ve třídě 5 už musí být vše v kovu.Ale ono to je také podstatně cenově jinde.