Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemáte někdo zkušenosti s používáním tohoto WiFi modulu?

Měl bych zájem nějak využít tento WiFi modul - " ESP8266 ESP-01S 5V WiFi reléový modul Věci Inteligentní domácí dálkový ovladač Přepínač pro telefon Arduino APP ESP01S Bezdrátový modul WIFI".
Pro dálkové ovládání mobilem. Nemáte někdo s tímto zkušenosti, o co jde, jak to funguje, co je k tomu potřeba a jak se to dá využívat? Díky za reakce a rady.

https://www.aliexpress.com/item/1005001728155614.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4b164c4d6qDvDJ

podívej se na web dratek.cz, tam najdeš k modulu jednoduchý návod (pdf) a datasheet. ESP 8266 je standarní modul pro práci s WiFi, programuje se obdobně jako Arduino - různých tutoriálů najdeš na webu miliony. K němu je připojen modul s relé, ten neobsahuje nic svěroborného jen stabilizátor napětí, spínací tranzistor a pár součástek. Ovládán je z jednoho ze dvou datových pinů ESP01