Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Únik plynu ve skříňce s hodinami

Dobrý den,
Pražské plynárny zjistily, že mi uniká plyn ve skříňce s plynoměrem, která je umístěná v plotu rodinného domku. Únik byl zjištěný před plynoměrem. Za přepakování spoje, kde plyn uniká chtějí po mně 2300 Kč bez DPH tj. 2780 Kč s DPH.
1) Není to příliš vysoká částka?
2) Kdo vlastně zodpovídá za montáž mezi hlavním uzávěrem a plynoměrem?
Děkuji za odpověď.

Budete to muset zaplatit.Oni to mají takto pojištěný.K hlavnímu uzávěru to je jejich od něj to je vaše.Ještě je také možné že vám to uniká jenom pod šroubením u hodin.Potom by stačilo nechat odplombovat a dotáhnout.To je potom levnější.Pokud vím tak dříve když se přešlo na zemní plyn tak ta těsnění vysychala a netěsnilo to.Plynárny to ale měnily v rámci přechodu zdarma.