Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozebrat vysavač Philips TCX 737

Poraďte jak rozebrat vysavač Philips TCX 737.potřebuji vyměnit ložiska motoru. Servis /autorizovaný PH servis mi odmítl informací podat z obchodních důvodů/ proto se na vás obracím touto cestou kdo by mohl poradit. Předem moc děkuji

nepoznam tento typ. ale nedavno som rozoberal niečo podobne- prve skrutky schovane pod madlom, na samotnom motore bolo treba vybrat držiak uhlikov. pod nim boli schovane skrutky držiace predne čelo motora. Myslim že to bude podobne.Zopar fotiek by pomohlo v orientacii.