Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelne cerpadlo

Ahoj, mam jen maly dotaz. Mam TČ, ted pres ty mrazy nedosahuje takovych vykonu, zjistil jsem, ze se doporucuje jistic 20A ja mam klasiku 16A, kably 3x2,5, jede vlastne na plny vykon, nevypadava, ale muze to mit vliv? 😀 Diky

To je nápad, v našich podmienkach, vzduch/vzduch. Niet na TČ voda/voda ak máš vlastný zdroj (studňu, na obci ani nikde inde neprihlásenú) s odpadom do potoka, jarku alebo do vsakovacieho podložia.

Prakticky čerpadlo šlape lahodne, "hlucho", takmer bez záťaže, udržal by kompresor v mrazoch pod -8°C aj slabší, 10A istič.