Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ebay budeme platit clo a DPH?

Dobrý den, prosím vůbec se nevyznám na Ebay když tohle objednáme budeme platit clo a DPH když je to "z Německa"? Úplně v tom plavu ☹
Na Aliexpress jsme to našli také ale tam se zaručeně platí obojí. Tak nám poradily Ebay že když to bude z evropské unie tak se neplatí clo ani dph.
Prosím někdo ochotný na to kouknout nebo poradit kde objednat bez zbytečného placení navíc
https://www.ebay.de/itm/Kabelschalmaschine-Abisoliermaschine-Abisoliergerat-Kabelschaler-40mm/253529159588

Prodejce je cinan, ale zasila ze skladu na uzemi EU. Takze clo i DPH uz je v cene. A taky to bude rychle.
Prodejce nevypada na smecko, dlouha historie, hodne pozitivnich ohlasu, ale i nejakej negativni(to je dobre, prodejce co ma jenom pozitivni ohlasy vypada na to, ze si je virtualnima obchodama generuje sam, zatimco ze se neco nepovede behem par kseftu z deseti tisic, to je normalni).
Jak bude fungovat samotnej pristroj - to je samozrejme ve hvezdach, ale jestli ho nekdo doporucil, tak to snad bude dobry. Nebal bych se.