Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z čeho postavit přístavek na chatě?

DObrý den,
máme takovou menší chatku a chtěl bych přistavět jednu místnost. Je tam taková veranda, čili potřebuju přistavět jen jednu stěnu. Přemýšlím, zda to postavit z ytongu nebo formou dřevostavby, tedy trámy, izolace palubky.
Mám k dispozici trámy 12 cm. U této konstrukce bych nemusel kopat základy, na zeď ano.
Co myslíte?

šmorcování - úprava líce stavby v místě, kde plán počítá s další stavbou. Šmorcování napomáhá lepšímu provázání zdiva obou konstrukcí. V pravidelných intervalech vystupující kameny či cihly se nazývají šmorce. K zamýšlené přístavbě často nedojde, šmorcování pak zůstane odhaleno očím pozorovatele. Stejně tak je šmorcování často odhaleno v případě, kdy jedna ze dvou konstrukcí zanikne