Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stroj na výrobu těstovin (menší průmyslový)

Ahoj,
prosím o radu.
Do práce v potravinářství chceme kupovat stroj (lis) co výrábí těstoviny (např.kolínka,vřetena,vlasové,široké nudle,dle.výběru matric)
Výroba těstovin za hodinu by měla být tak 100-150kg těstovin.
Neporadíte mi prosím nějakou firmu nebo kde hledat?
Na netu jsem našel zatím jeden.
Výrobce asi Itálie,nebo to dělají i Češi to by bylo ideál ,nebo i jinačí výrobci.
děkuji za pomoc.:-)l

Specifikace každého z těch strojů jsem nezkoumal, protože tomu nerozumím. Nicméně kdybych něco takového řešil já, rozeslal bych poptávku s požadavky těmto prodejcům/distributorům. Třeba jsou schopni sehnat i typ který nemají v nabídce nebo by poradili.