Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opalovací hořák na PB.

Dobrý den.Chcise zeptat na zkušenosti s opalovací sadou cc 300kč s třema nástavci,a jestli to jde taky připojit na malou 2kg.láhev tak jak se to koupí a nebo k tomu musí být ještě nějaká redukce.Jde mi o to že mám dvě tyto láhve a nechce se mi kupovat větší. A nebo jestli je lepší koupit s tou náplní která stojí cc 500.Nebudu s tim dělat každý den,občas opálit nějaké prkno,,nahřát lepenku atd..totiž někde mají v akci i se 4 bombičkama navíc v ceně. Poraďte děkuji

Na 2kg bombu horák zrejme nenasadíš, každý piezoelektrický horáčik má presné sedlo s rozmanitým upnutím/rozopnutím. Daj sem link na konkrétnu bombu alebo oslov mailom priamo predajcu, výrobcu, dodávateľa zo skladov s konkrétnou požiadavkou.

Ak myslíš tento horák s úzkymi bombičkami, https://www.techmat-sk.eu/obchod/horak-uni-16-kw-4-kartuse-kp18004/p-4647435.xhtml

Osobne ho mám doma (horák + sadu), síce už je celý zapatlaný od náterov, asfaltov, ale na drobné izolačné práce, opálenie starých náterov, nahriatie studenej sviečky reťazovej píly ak mrcha nechce mimo chalupy v okolitom lese naskočiť apod., bohate stačí. Len deklarovaná teplota 1200° je marketingový odrb. Možno merané čidlom tesne na špičke modrého plameňa, ale väčší kus matroša nenahreje, sotva na 700°C, aj to s odretými ušami pri nekonečnom nahrievaní.

Čistejšia je na doma elektrika; 2.2kW / 230V pištoľ, ak máš prípoj na IS.

Pokud je to od MEVY a má hořák k ovládání jen kolečko tak je to na 2 kg bombu. Pokud to má k ovládání kolečko, pákový uzávěr a mezi ovládáním je
delší trubička, tak je to určeno na 10 kg PB bombu. V každém případě ale potřebuješ redukční ventil který se montuje přímo na PB bombu. Nahlédni do stránek firmy MEVA a tam uvidíš. Jak píše "jirka 44" tvůj popis výrobku je nedostatečný, buď přilož foto nebo přesné označení.