Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alfa 147 a BT modul

Ahoj,
Vie niekto poradit ci by v Alfe Romeo 147 (r2005) fungoval tento bluetooth modul? € 7,72 22%OFF | For Alfa Romeo 147 156 159 Brera Mito GT Giulietta 8Pin Bluetooth Audio Adapter Interface Radio bluetooth AUX Wiring
https://a.aliexpress.com/_BUeJSX
Pripadne viete doporucit iny bt modul kt pojde?
Podla tych pinov by to tam malo pasovat - podobne ma aj yatour a ten tam aktualne funguje ako cd charger..
Ďakujem

Ano zapojíš do rádia místo cd changeru a připojíš na +a- hlavně to napájení připoj na něco co se nastartuje až po vložení klíčku třeba světla ať ti to nevymlátí baterii zvuk pujde misto cd changeru