Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou flexu aku s regulací

uvažuji o pořízení levnější AKU flexy (parkside a pod) která by měla regulaci otáček. Na lídlu jsem našel tuto : PWSAP 20 ale nemá regulaci. Mám elektrickou ale je vopruz tahat na zahradu centrálu na každou maličkost.
Nevíte o něčem ? max cca 4 kKč.
díky

Hele to je strasne prakticky! Na klasicky rezaci a brousici kotouce na zelezo/kamen/beton je to k nicemu, ale dneska se dela spoustu ruznejch vychytavek na brouseni, lesteni, rasplovani a tak a tam se to dost hodi. Ja mam takhle oblibenej plochej kotouc se zipem na smirgl - na brouseni dreva parada, ale na plny tocky to nedavam. Na slabsi pulku idealni zalezitost. Jsem si jistej, ze dalsi flexa bude zase s regulaci.