Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem husqvarna 445 stabilita

Ahoj,

mám Husqvarnu 445 řeže pěkně ale jediné co mě vadí je stabilita, pokud jí nechám nastarovanou a položím tak se nakloní a někdy úplně spadne.
Zjistil jsem že má krátký kryt spojky a tím pádem padá.
Nevíte nějaké řešení?
Díky za radu.

Nastartovaná pila se zpravidla na zem neodkládá.Pokud je na tvrdé podložce a to zem je tak díky vybracím se může překlopit nebo odpochodovat mimo dohled.Nehledě na to že může dojít k úrazu druhé osoby.