Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzamikacia skrinka na dokumenty.

Třeba poradí Guru35, má stejný problém, stejnou IP a stejný problém s gramatikou. Opravdu se u vás píše zamikať ? :-)
https://kutilska.poradna.net/questions/3050380-zdravim-rozmyslam-o-kupe-dakej-zamikacej-krabice-na-moje-veci
Na co ti budou dokumenty zamčené, když ty plechovky mají i ucho na odnesení? Někdo to odnese opodál a tam v klidu vykuchá a vrátí zpět.
Není nutno psát stejný dotaz znovu a rafinovaně měnit přezdívku.