Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Magnetická reklama na nemagnetické dveře po nehodě

Dobrý den, potřebuji umístit magnetické označení na vůz Škoda Octavia III, ale vůz je po bouračce a dveře nejsou magnetické. Přední jenom v určitém místě, zadní vůbec.
Kamarad mi říkal, že dříve existoval magnetický sprej, který neví kde teď koupit a ani jak by se to mělo jmenovat. Bohužel nemohu pouzit běžné polepy, jelikož reklamu potřebuji občas vyměnit a také proto, že od firem dostanu magnety. Reklamu je potřeba vyměnit cca 1x - 2x měsíčně a někdy vůbec. Prosím o radu jak toto vyřešit, buď nějak zmagnetizovat, nebo
nějakým způsobem přilepit tak aby se to dalo sundat bez poškození laku či magnetu. A nebo nějaký úplně jiný způsob co mě nenapadl. Bohuzel těm firmám dnes extra záleží na logu a za neoznačený vůz strhávají vysoké částky.
moc děkuji za rady

Ti experti v servise vyrobili nemiestno železného plechu sklolaminátovú mustru odliatku dielcov kastne alebo nahradili železo za antrikoro či iný ušľachtilý nemagnetický metal?

Už som videl na predaj v bazáre za komunistov na poľskom Fiate prehnité, deravé dvere nahradené papierom, pregitované, elegantne povrchovo nalakované, voz bol ako nový v cene iba za 28-tis.Kčs.

Musíš z druhej strany kastne priložiť opačný pól druhého permanentného magnetu po odstránení čalúnenia, ideálne extra silné, vyrobené z nerastu neodým, aby ti vzácne reklamy z takto prenádherne vyšperkovaného, vytuneného, vyčenčaného súkromného vozidla zločinci zlodejskí, nekradli. Hustýýý.

Pokud by šlo použít ty plechové pásky, nebo nějaká ocelová fólie (viz gilhad) tak to přilepit mamutem. Pokud by byla plocha větší, určitě by to udržel. A v případě potřeby odstranění se to dá opatrně odstranit i bez narušení laku. Mamut lak nenaleptá a po odloupnutí plechu se celkem snadno odstraní.

Podle mě je to jasné. Nenápadně ti vyměnili Octavii III za Audi A8, ale drze si vyfakturovali opravu. Škoda, že sis toho nevšiml hned, teď se bude špatně dokazovat, že ti místo auta z poctivé oceli podstrčili cosi z hliníkové náhražky.