Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka vyhazuje jistič - vada v topném tělese?

Zdravím potřebuji poradit. Máme myčku AEG electrolux Favorit Silence Plus. Při spuštění programu po několika minutách-v době kdy začíná myčka nahřívat vodu - nám vyhodila hlavní jistič. Při druhém pokusu to bylo stejné. Myčku jsem tedy rozebral a tušil, že bude něco s topným tělesem. Konektor, který je na topném tělese, byl opálený. Tak jsem si myslel, že je topné těleso špatné. Vytáhl jsem ho, ale při měření se mi zdá dobré. Odpor na přivodních konektorech je cca 26ohmů. jak můžu zjistit, zda je těleso opravdu špatné? Může být tedy problém i někde jinde? Co proměřit? Děkuji moc za rady

Zdar,
Jasný zkrat v té konektorové kostičce! Odstřihnout, naletovat, nalisovat nové konektory a sólo jeden a druhý nacvaknout zpět do tělesa. Nutno zkontrolovat i relé na desce, které spíná topení myčky, asi bude také spečený kontakt. Vyměnit. Psal jsem to v té druhé poradně... Hezký svátky, včetně radosti z úspěšné opravy, přeju prostě!