Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multifunkční bruska

Zdravím.
Tak už vím, že mi ježa zas donese velký kulovy jako každý rok, tak bych si chtěl koupit multifunkční brusku.
1) Nechci na baterku.
2) By měla byt v kufru ale není podminkou.
3) Nějake univerzalní nadstavce
4) Dobře držitelna v ruce.

Jeto jen na takove občas použiti tak nemusi byt profi.
Poradite nějakou značku.
Dik

Dobrý den,pokud nejste kutil jako já,tak berete multifunkční brusku podle toho,co napíše prodejce.
Já bych si multifunkční brusku představoval kombinaci vibračky,kotoučovky,pásovky,včetně malého sklíčidla na nástroje pro vybroušení malých věcí.To je multifunkčnost.Něco,jako u nás vedle ve vsi Mepol Libice nad cidlinou, frézy všestranné,Nebo německé traktory RS,ráno se jimi zaselo,odpoledne vrtaly sloupky pro oplocení,večer vybagrovat základy pro novou stodolu,ruské víceúčelové stroje co prodávali vojáci v Milovicích,jedna mašinka do tašky,cirkulka,hoblovka,dlabačka,bruska.
Ale výměna různých tvarů šmirglů,nebo ještě kus plechu jako špachtle ve mně ten dojem víceúčelového stroje nevyvolává.:-)

Já nevím. Mám doma stojanovou brusku kotouče 400 mm, stolní brusku brusku kotouče 175 mm, rozbrušovačku na dělení materiálu s kotouči 300 mm, flexu 150 a 230 mm a žena má malou brusku s bovdenem na broušení šperků. Žádnou z nich nemám v kufru jelikož nejsou na baterii - tu bych asi v kufru nosil. Myslím si, že žádná z nich není univerzální a proto jsem se zeptal.

Platí to, co u ostatního nářadí. Pokud člověk nemusí dramaticky řešit peníze, volí Bosch, Makita, Metabo, Hilti...
Pokud to chce mít zalevno, čeká ho loterie - všechny ty Hechty a podobné odrbávky se kvalitativně liší kus od kusu.

Pravda, pár kousků nářadí z Lidla mám a jsou překvapivě robustní, ty možná i tu záruku přežijou, když se s nimi nedělá denně.
Taky mám celkem dobré zkušenosti s proprietárními značkami hobbymarketů - lion akuvrtačka Pattfield z Hornbachu dělá každý týden něco už dobře čtyři roky, sekačka Gardol z Bauhausu jakbysmet... poté, co se značková Gardena rozsypala po dvou letech a neznačkový Black and Decker taky.

Pro mě je také multifunkční bruska zavádějící.Nevím co si pod tímto názvem představit.Multifunkční nástroj například Fein.Dal jsem za něj bratru něco přes deset tisíc v pěkném kufříku.Dnes bych si dal radši pár facek,protože řada výrobců tyto přístroje nabízí za zlomek ceny.Tak nevím co vlastně Velký Sandy chce.

Se omlouvam, ale tento dotaz tu daval kamoš, když jsme měli panskou jizdu.
Řikal jsem mu, aby šel na net přes chrome, kde nejsem přihlašen a on to dal přes Firufox s mým loginem.
Měl na mysli multifunkční nastroj.
Řikal jsem mu, aby šel do Parkside ale nemaj, jen na baterky