Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha v kupelně

Dobrý den.Je realné udělat v podkrovní kupelně podlahu suchou cestou,nebo aby byla co nejlehčí.zatím tam je jen dřevěný strop a prkenný záklop.Děkuji .

Tak nejlehčí bude asi PVC, že. :-) Vyberte pěkný Novilon v imitaci dřeva a bude to i dobře vypadat.
Jinak samozřejmě není problém udělat v koupelně i dřevěnou podlahu, buď teakovou, nebo z jiné dřeviny s patřičnou úpravou (např. tzv "Termo dřevo").