Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dlouhoprsté zimní cyklistické rukavice - kde a jaké koupit?

Dobrý den,

Chtěl bych si koupit dlouhoprsté cyklistické rukavice do chladného počasí, ale za boha si nemůžu vybrat.

Ideálně by to bylo ve Sportisimo, ale bral bych i jiný obchod. Potřebuji nějaké teplejší, aby mně nebyla zima při teplotě pod nulou a zároveň se v tom nepotila ruka. Na vzhledu mi nezáleží.

Normálně bych to koupil na TSBohemia, kde to teď mají a v podstatě nemusím z čeho vybírat, ale bohužel nemají požadovanou velikost.
Vlastně, s tím taky souvisí, že doteď si nejsem jistý, jestli koupit S nebo M.

Prosím o radu.

Děkuji.

Díky, ale asi bude lepší to koupit někde, kde to budu moc snadno vrátit, protože doteď si nejsem jistý velikostí.

Na Alze jsem našel tyto - Northwave Core Glove a Force MTB

Lepší je spíš druhý odkaz, protože jsou mnohem levnější, ale nedokážu si představit, do jaké teploty je lze používat, když jsou celoroční. Navíc, doteď nevím, jak přesně změřit požadovanou velikost. Nevíte, prosím Vás, jak?

Děkuji. Ale nakonec jsem si vybral tyto rukavice. Avšak, nevím stále velikost. Je tam sice průvodce velikostmi, ale když zadám požadované hodnoty, tak to řekne Omlouváme se, ale v současnosti nemáme k dispozici produkt v požadované velikosti, která by odpovídala vašim preferencím.

Tak nevím, jestli koupit S a M. Nevíte, prosím Vás, jaké hodnoty tam mám zadat? Změřil jsem přesně to, co po mně chtěli. Buď jsem to změřil špatně nebo mám divný tvar ruky.

Zadáš obvod svojí dlaně a délku ruky podle obrázku. Co je na tom složitého? A tu velikost, kterou ti to spočítalo, momentálně nemají na skladě, proto ti tam skáče ta Omluva.

Pokud z koupení rukavic děláš projekt na 14 dní, vyser se na to. Zvedni prdel, zajdi do nejbližšího Sportisima nebo podobné prodejny, vyber si tam nějaké rukavice a vyzkoušej si je na místě. Jinak je do jara mít nebudeš...

Pokud z koupení rukavic děláš projekt na 14 dní, vyser se na to.

Vy si myslíte, že celý den nedělám nic jiného.

A tu velikost, kterou ti to spočítalo, momentálně nemají na skladě

Na skladě mají všechny velikosti, problém je očividně v kombinaci zadaných čísel. Už jsem jim napsal, aby mně poslali rozměry jednotlivých velikostí, tak snad mně odpoví.

Tak už jsem na to přišel. Ano, je to špatně změřené. Nejde pouze o to tam zadat čísla v povoleném rozmezí hodnot. Každá velikost má dané hodnoty a pokud tam zadáte čísla, i když v povoleném rozsahu, které neodpovídají žádné velikosti, tak to řekne, to co jsem napsal výše. I když, je to trochu matoucí, když jsou všechny velikosti dostupné.

I přesto díky.