Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr elektrického kartáčku

Je to jedno, ber tzv. ultrazukový s vysokou frekvenciou pohybu, šeria sa štetiny. Hlavne netreba tlačiť na "pílu" pri čistení chrápov.

Nástavce, štetiny a ich trvácnosť je dôležitá, tie hnacie mechanizmy sú na recipročnej úrovni a ak máš náhodou smolu, pokazí sa nato-tata aj mechanizmus z dielne kefárov pod zn.: "RollsRoyce", presne po ukončení 24 mesačnej záručnej lehote.

Osobne mám; ETA 1707, Sonická zubná kefka s UV sanitizérom. (Už moja tretia v poradí)

Vzor: https://www.altis.sk/male-domace-spotrebice/osobna-starostlivost/zubne-kefky/eta-1707

Problém je všeobecne v tom, že napríklad moju zlatú polovičku zvuk kartáčika šimrá, šteklí až kdesi hlboko do mozgu s nechceným nútením do kýchnutia počas vibrácie kartáča do doby než si na frekvenciu zvykne. Ako u zubára, zrejme by to chcelo rádovo o 100% vyššie frekvencie nasadiť výrobcami do svojho portfólia. Je to individuálne v rámci pocitov užívateľov týchto sonických kartáčov.

ÚV žiarenie je napríklad pri Eta vynikajúce, pach O3 je cítiť takmer v celej kúpelní, hoc sa žiarenie v kastlíku po čase automaticky vypne.

pozn.: Stále sú tieto zubné "hračičky" vo vývoji, chce to čas.
---------------------------------------------------------
Spodnú lúzu s ich komentom ignoruj, je to tu žebrácka, skomunizovaná čvarga, ktorá v riti bola, hovnu rozumie, hovnom z hľadiska hnuteľného a nehnuteľného majetku disponuje. Len sa snažia zamudrovať, hoc žijú v kontajneroch.