Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka AEG 86480IM, voda prolina i pod spodnim tesnenim dvirek

Mycka AEG 86480IM, voda prolina pod spodnim tesnenim dvirek/delka cca 40cm/. Koupeno nove tesnení/230 Kč/-vymena a porad je to stejne.Po dvirkach steka voda, sice jen maloučko. Po odmontovani dreveného krytu, odmontovani smaltovaneho krytu je videt na spodu dvirech jak voda prolina a trochu strika-zjisteno pri spusteni programu oplach - 12 minut. Diky za radu.

Zkontrolujte, jestli není rozlepená spodní vrtule s tryskami. Je slepená ze dvou částí, horní a dolní. Když povolí spoj, vytvoří se tenká štěrbina, kterou stříká voda
na dveře, docela pod velkým tlakem a těsnění to nestačí pobrat. Ta štěrbina, když naní pod tlakem, tak je sotva vidět. Držím palce.