Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kuchyňská baterie

Ahoj ..chci poprosit o radu,Mám doma už druhou stojánkovou dřezovou baterii značky Novaservis.Jedna levnější druhá dražší.Deska na lince je nová ale na na místě kde je baterie je jako by,no nevím prohlubeń ,povrch zvlněný ale fakt neznatelně,možná vlhkost nebo velké dotažení, po předchozí baterii zvlnilo povrch desky a u baterie se při otočení ramínkem hýbe i ta vrchní páčka ctepla a studená voda.Když pustím horkou tak ok ale když pustím studenou tak se při otáčení ramínky protáčí do stran i ta vrchní páčka..Poradí prosím někdo co s tím??

Vadu hľadaj v základovej doske, je to určite nejaký drevotrieskový, "makotinový" zlepenec z pilín smreku, ihličnanov, navyše dutý, umakartom dyhovaný šunt na ktorý sa nedá riadne batéria uchytiť bez toho, aby nebola páková baterka voľne "mrdací".
https://www.novaservis.sk/drezova-stojankova-bateria-titania-iris-new-1/

Niet nad dres vylisovaný z antikoro plechu alebo masívny šuter (žula, andezit a spol. lámaného kameňa lepeného epoxidovými živicami do celku kuchynskej, pracovnej dosky) .