Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kolik si stavební firmy účtují?

Zdravím,
potřeboval bych okolo domu udělat menší stavební práce. V naší obci je stavební firma, kde téměř vše dělají ukrajinci. Kolik si firma bude za jednoho chlapa účtovat. Moje představa je, aby tu byli tak 3 borci po dobu asi 1 týdne.
Kolik mám počítat?

Platím ve své firmě UK dělníkovi Kč 110,-- na hodinu. Investorovi fakturuji práci ne podle hodin, ale podle provedeného rozsahu díla. Musím to mít samozřejmě spočítané, abych neprodělal trenky. Zhruba by se dalo říci, že za práci účtuju Kč 210,-- za Ukrajincohodinu. Ale místní stavební firma to může mít jinak. Doporučuji sebrat nějaké UK dělníky někde na "burze" pracovních míst (třeba verbovat u ubytovny) a dirigovat si je sám, co mají dělat. S nima se pak dohodneš snadnona Kč 110,-- na hodinu. Ovšem bacha na zvědavé sousedy aby to nenaprášili, tito UK z "burzy" (známá burza UK je v Praze u Juldy-Fuldy).
PS: Beru dělníky od prověřených agentur s pracovním povolením.